פרס בינלאומי הוענק לרמ"י על הישג יוצא דופן בפעילות מערכות המידע הגיאוגרפיות

פרס בינלאומי לרמ''י על הישג יוצא דופן בתחום הממ''ג
 

פרס בינלאומי הוענק לרשות מקרקעי ישראל על הישג יוצא דופן בפעילות מערכות המידע הגיאוגרפיות - GIS

​​נשיא ארגון ESRI העולמי ג'ק דנגרמונד העניק למנמ"ר רשות מקרקעי ישראל (רמ"י), רביד שמואלי, פרס על הישג יוצא דופן בפעילות מערכות המידע הגיאוגרפיות (GIS​). הפרס ניתן במסגרת כנס המשתמשים השנתי של חברת ESRI שנערך לאחרונה בסן דייגו, קליפורניה, כאות הוקרה לרמ"י על הישגיה המרשימים בפעילות ה-GIS בשנה החולפת. בכל שנה מעניקה חברת ESRI, חברת ה-GIS הגדולה בעולם המיוצגת בארץ באמצעות חברת סיסטמטיקס, פרס על הישגים טכנולוגיים בתחום ה-GIS. הפרס מוענק לקבוצה מצומצמת של ארגונים וחברות, הנבחרים מתוך מעל ל-100,000 ארגונים העושים שימוש בטכנולוגיית ESRI GIS.

בין ההישגים של רמ"י ניתן למנות פיתוחים מתקדמים המשולבים ומוטמעים לרוחב התהליכים הארגוניים/עסקיים של רמ"י ויצירת ערך עסקי רב לארגון, תוך שימוש בגרסאות המתקדמות ביותר של הפלטפורמה, הטמעת פורטל מפות ארגוני המאפשר פרסום ושיתוף מידע גיאוגרפי בכלים חדישים, יצירת יישומים מתקדמים ייעודים למשתמשי הקצה בחטיבה העסקית, בחטיבת השמירה על הקרקע ועוד. הפרס מהווה הכרה חשובה בפעילות רמ"י בחזית העשייה לצד מספר מצומצם של ארגונים המובילים את תחום תשתיות ויישומי ה-GIS בישראל ובעולם.

פרס זה מצטרף להכרה נוספת לרמ"י, שזכתה לאחרונה במקום הראשון במסגרת הכנס השנתי של לשכת טכנולוגיות המידע עבור פרויקט מימד – מרכז מידע לאומי לדיור. הפרויקט משלב טכנולוגיות מתקדמות של מערכות בינה עסקית עם מערכות מידע גיאוגרפיות, ומסייע למטה הדיור ולגורמים השותפים בשרשרת היצור לדיור לממש את תוכנית שיווק הקרקעות המאתגרת כך שתתבצע באופן אפקטיבי, תסייע בהסרת חסמים וכיוצא בזה.

ברמ"י גאים מאוד בהישגים של הארגון בהובלת אגף מערכות המידע, המייצרים לארגון ערך עסקי רב. עדיאל שמרון, מ"מ מנהל רמ"י: "רשות מקרקעי ישראל מעמידה את מיטב ההון האנושי והטכנולוגיה בשיפור מערכות המידע הקיימות, וזאת בין היתר במסגרת תכנית רב-שנתית 'רמיטק', פועלת באינטנסיביות לשיפור השירות הניתן לאזרח, להשבחה ופיתוח מערכות מידע איכותיות ומתקדמות לסיוע בהתמודדות עם האתגרים הלאומיים עבור הציבור וככלי עזר למקבלי ההחלטות ומובילי המדיניות הממשלתית בתחום הדיור וניהול המקרקעין הלאומי."​

gov